R75GR51004000J
MFR.Part #
R75GR51004000J
JLCPCB Part #
C3803879
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 90V、160V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS