R75GN41004000J
MFR.Part #
R75GN41004000J
JLCPCB Part #
C3809129
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 90V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS