R75GI34704000J
MFR.Part #
R75GI34704000J
JLCPCB Part #
C3805718
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 470nF 90V、160V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS