R75GF3100AA30J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75GF3100AA30J
JLCPCB Part #
C3790562
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 90V、160V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS