R71VF3100AA30K
MFR.Part #
R71VF3100AA30K
JLCPCB Part #
C3798514
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 250V、520V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS