R71QR42204010K
MFR.Part #
R71QR42204010K
JLCPCB Part #
C3799453
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 275V、1kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS