R71MW5220AA00K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R71MW5220AA00K
JLCPCB Part #
C3782841
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220V、420V 22uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS