R71MI41504030K
MFR.Part #
R71MI41504030K
JLCPCB Part #
C3801083
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 220V、420V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS