R71MI36804030K
MFR.Part #
R71MI36804030K
JLCPCB Part #
C3781416
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220V、420V 680nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS