R586Y456000T0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R586Y456000T0K
JLCPCB Part #
C19901966
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+110℃ 5.6uF 600V X1 ±10% Plugin,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS