R586W356050T0K
MFR.Part #
R586W356050T0K
JLCPCB Part #
C19901955
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 560nF 600V X1 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS