R53BY515000S0M
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R53BY515000S0M
JLCPCB Part #
C7272821
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+125℃ 15uF 350V X2 ±20% 插件,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS