R53BI33905000K
MFR.Part #
R53BI33905000K
JLCPCB Part #
C3298577
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 350V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS