R53BI33305000K
MFR.Part #
R53BI33305000K
JLCPCB Part #
C3300663
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 330nF 350V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS