R53BI322050S0M
MFR.Part #
R53BI322050S0M
JLCPCB Part #
C5855625
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 350V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS