R53BI31505000K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R53BI31505000K
JLCPCB Part #
C3297154
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 150nF 350V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS