R533I368050P0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R533I368050P0K
JLCPCB Part #
C3298568
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS