R523N347050P1K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R523N347050P1K
JLCPCB Part #
C7334196
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS