R523I368050P1M
MFR.Part #
R523I368050P1M
JLCPCB Part #
C3299612
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS