R523I322050P0K
MFR.Part #
R523I322050P0K
JLCPCB Part #
C3298162
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS