R523I315050P0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R523I315050P0K
JLCPCB Part #
C3295457
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS