R4Y5I13305000K
MFR.Part #
R4Y5I13305000K
JLCPCB Part #
C19901907
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 500V Y1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS