R4Y5I12205000K
MFR.Part #
R4Y5I12205000K
JLCPCB Part #
C19901906
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 500V Y1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS