R4Y5I11505000K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R4Y5I11505000K
JLCPCB Part #
C19901905
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 500V Y1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS