R49AN347040B1M
MFR.Part #
R49AN347040B1M
JLCPCB Part #
C3299291
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 470nF X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS