R49AN32204001K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R49AN32204001K
JLCPCB Part #
C3295809
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS