R474W41004001M
MFR.Part #
R474W41004001M
JLCPCB Part #
C19901361
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 440V X2 ±20% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS