R474W382050A1KV057
MFR.Part #
R474W382050A1KV057
JLCPCB Part #
C3300383
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 820nF X1 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS