R474R3680JHA1K
MFR.Part #
R474R3680JHA1K
JLCPCB Part #
C19901338
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 680nF X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS