R474R368050A1KV057
MFR.Part #
R474R368050A1KV057
JLCPCB Part #
C3297468
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 680nF X1 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS