R474R356000A1K
MFR.Part #
R474R356000A1K
JLCPCB Part #
C19901328
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 560nF X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS