R474R35600001K
MFR.Part #
R474R35600001K
JLCPCB Part #
C19901326
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 560nF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS