R474R33300002K
MFR.Part #
R474R33300002K
JLCPCB Part #
C19901307
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 440V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS