R474N3330JHA1K
MFR.Part #
R474N3330JHA1K
JLCPCB Part #
C19901300
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 440V X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS