R474N3330JB01K
MFR.Part #
R474N3330JB01K
JLCPCB Part #
C19901298
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 440V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS