R474N333050A1KV057
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R474N333050A1KV057
JLCPCB Part #
C3300452
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 440V X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS