R474N33305001K
MFR.Part #
R474N33305001K
JLCPCB Part #
C3300003
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 440V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS