R474N322050A1KV057
MFR.Part #
R474N322050A1KV057
JLCPCB Part #
C19900766
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 440V X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS