R474N322050A1K
MFR.Part #
R474N322050A1K
JLCPCB Part #
C3300485
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 440V X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS