R474N32205001K
MFR.Part #
R474N32205001K
JLCPCB Part #
C3297368
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 440V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS