R474N3150CKA1K
MFR.Part #
R474N3150CKA1K
JLCPCB Part #
C19900748
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 440V X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS