R474N31500001M
MFR.Part #
R474N31500001M
JLCPCB Part #
C19900742
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 440V X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS