R474I3100JHA1K
MFR.Part #
R474I3100JHA1K
JLCPCB Part #
C19900707
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 440V X1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS