R474I3100CK01K
MFR.Part #
R474I3100CK01K
JLCPCB Part #
C19900700
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 440V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS