R46KW447040P1M
MFR.Part #
R46KW447040P1M
JLCPCB Part #
C3300912
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 4.7uF X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS