R46KR34705001M
MFR.Part #
R46KR34705001M
JLCPCB Part #
C3298733
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS