R46KN415040P0M
MFR.Part #
R46KN415040P0M
JLCPCB Part #
C3296157
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 275V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS