R46KN3680JPP0M
MFR.Part #
R46KN3680JPP0M
JLCPCB Part #
C19900186
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 680nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS