R46KN347040H1M
MFR.Part #
R46KN347040H1M
JLCPCB Part #
C3299602
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 275V 470nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS