R46KN347000N0K
MFR.Part #
R46KN347000N0K
JLCPCB Part #
C3299768
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS